Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Oto najlepsze MEMY o meczu Wyspy Owcze - Polska....

MEMY o meczu Wyspy Owcze - Polska. Jest Guardiola, są wyniki [GALERIA]

Oto najlepsze MEMY o meczu Wyspy Owcze - Polska. Zadebiutował w nim selekcjoner Michał Probierz, któremu nerwów oszczędził Sebastian Szymański, zdobywając bramkę na 1:0 już w 4 minucie. W drugiej połowie wynik ustalił Adam Buksa.

Koszmar na jawie. Miała być walka o awans, Sandecja z hukiem spada do III ligi

Ostani krok na PGE Narodowy! Finał warmińsko-mazurski XXIV Pucharu Tymbarku w Iławie

Markowicz z Neptuna Końskie piłkarzem 27. kolejki 4. ligi. Kto w najlepszej "11"?