red
Arsenal - Hull LIVE! Grosicki kontra "Kanonierzy"
Arsenal - Hull LIVE! Grosicki kontra "Kanonierzy" East News
Mecz Arsenal Londyn - Hull City ONLINE. Pierwszy wyjazd w Premier League przed Kamilem Grosickim. Wraz z "Tygrysami", po udanym debiucie przeciwko Liverpoolowi (2:0), zagra na Emirates Stadium przeciwko "Kanonierom". Czy pokaże się z dobrej strony? Śledź relację LIVE w GOL24 od 13:30.

Mecz Arsenal Londyn - Hull City ONLINE

Grosicki zrobił dobre pierwsze wrażenie. Przeciwko Liverpoolowi rozegrał 80 minut. Brał udział w akcji, po której padł gol. Jego Hull dzięki wygranej i dzięki remisowi z Manchesterem United przesunęło się w tabeli na osiemnaste miejsce. Ma tylko punkt straty do bezpiecznego miejsca.

Hull najwyraźniej nauczyło się grać z drużynami z czołówki, wobec czego w spotkaniu z Arsenalem nie jest bez szans. Tym bardziej że piłkarze Arsene Wengera ostatnio zawodzą. Przegrali z Chelsea Londyn i Watfordem. - Jutro kolejna bitwa - napisał w piątek na Twitterze Grosicki. Jest przewidziany do gry w wyjściowej jedenastce.

Nie zagrają:

Arsenal: Bellerin, Cazorla, Debuchy, Ramsey, Xhaka.
Hull: Dawson, Davies, Hernandez, Henriksen, Mason, Keane.

Przypuszczalne składy:

Arsenal Londyn: Cech - Gabriel, Mustafi, Koscielny, Monreal - Iwobi, Coquelin, Oxlade-Chamberlain, Ozil, Sanchez - Giroud.

Hull City: Jakupovic - Elabdellaoui, Maguire, Ranocchia, Robertson - Huddlestone, N’Diaye - Clucas, Grosicki, Diomande - Niasse.

Forma w ostatnich meczach:

Arsenal:
Chelsea - Arsenal 3:1 (liga angielska, 04.02.2017)
Arsenal - Watford 1:2 (liga angielska, 31.01.2017)
Southampton - Arsenal 0:5 (Puchar Anglii, 28.01.2017)

Hull:
Hull - Liverpool 2:0 (liga angielska, 04.02.2017)
Manchester United - Hull 0:0 (liga angielska, 01.02.2017)
Fulham - Hull 4:1 (Puchar Anglii, 29.01.2017)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Hull - Arsenal 1:4 (liga angielska, 17.09.2016)
Hull - Arsenal 0:4 (Puchar Anglii, 18.03.2016)
Arsenal - Hull 0:0 (Puchar Anglii, 20.02.2016)

Mecz Arsenal Londyn - Hull City TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport 2. Wprowadzenie od 13:25, pierwszy gwizdek sędziego pięć minut później. Komentują Andrzej Twarowski i Rafał Nahorny. Relacja LIVE w GOL24.pl

Źródło: Press Association/x-news

Internet komentuje udany debiut TurboGrosika w Hull [MEMY]

LIGA ANGIELSKA w GOL24

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Mecz Arsenal Londyn - Hull City ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO - Gol24