Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Matrix na nudę

Mieczysław Bubrzycki
Z początkiem wakacji w makowskim MDK-u zaczął się remont
Z początkiem wakacji w makowskim MDK-u zaczął się remont M. Bubrzycki
Jeśli ktoś zamierza spędzać wakacje w Makowie, nie może liczyć na bogatą ofertę. Jak mówią w Makowie, miasto w czasie wakacji pustoszeje. Znaczna część dzieci i młodzieży wyjeżdża do rodziny na wieś, niewielkiej części udaje się wyjechać na obozy i kolonie. Co z tymi, którzy zostają?

Z początkiem wakacji do Miejskiego Domu Kultury w Makowie weszła ekipa remontowa. To oznacza, że przez co najmniej kilka tygodni nie można będzie korzystać z pomieszczeń MDK-u, poza salą kinowo-widowiskową, w której do środy 2 lipca grany będzie filmowy hit tego sezonu "Matrix-reaktywacja". Jeszcze dziś i jutro o godz. 17.00 można obejrzeć Matrixa w akcji. Bilet kosztuje 10 zł.
To cała oferta MDK-u dla dzieci i młodzieży na najbliższy czas.
Uczniowie nie mogą też liczyć na jakieś wakacyjne zajęcia w szkołach. Zarówno w szkole nr 1, jak i w szkole nr 2, w ubiegłym tygodniu trwały przygotowania do wakacyjnych remontów, przy czym w "jedynce" jego zakres będzie dość szeroki.
Dzieci i młodzież o sportowych zainteresowaniach może natomiast przyjść na stadion i skorzystać bezpłatnie z boiska i innych urządzeń, m.in. ze stołu ping-pongowego. Kto chce popływać kajakiem, za wypożyczenie go musi zapłacić 4 zł za godzinę.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki