Mateusz Grabowski wygrał Leśny Bieg. Zobacz zdjęcia i wideo

Mateusz Grabowski był zdecydowanie najszybszy na trasie wiodącej przez las w Czarnowcu. A. Dobkowski
Zawodnik OKLA Ostrołęka Mateusz Grabowski wygrał zdecydowanie rywalizację w Leśnym Biegu w Czarnowcu.

Leśny Bieg w Czarnowcu

Podopieczny trener Marianny Pędzich pokonał trasę 10 km w czasie 39:20. Drugie miejsce zajął Krystian Kalinowski (Jacek Biega Running Team) - 41:55, a a trzeci był Sławomir Mąka (Klub Kolarski 24h) - 42:08. Ostatni z wymienionych zawodników został również mistrzem KK24h w biegu długodystansowym.

W gronie pań pewnie zwyciężyła zawodniczka OKLA Aleksandra Gruz, która pokonała 5 km trasę w czasie 20:54. Drugie miejsce zajęła jej klubowa koleżanka Weronika Dworecka - 21:21, a trzecie trenerka obu zawodniczek - Marianna Pędzich z czasem 26:22.

Najlepszą zawodniczką KK24h okazała się Maria Kamińska - 34:46.

W sumie w zawodach w czarnowskim lesie wzięło udział blisko sześćdziesięciu zawodników i zawodniczek i kilkunastu miejscowości. Zawody odbyły się dzięki wsparciu firm Arco Ławy, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Best-Office Jarosław Jakubiak oraz Nadleśnictwa Ostrołęka.