Makowianka na remis z Tęczą Ojrzeń

Piłkarze Makowianki zremisowali w ostatnim meczu z Tęczą Ojrzeń.
Piłkarze Makowianki zremisowali w ostatnim meczu z Tęczą Ojrzeń. Arkadiusz Dobkowski
Dużo emocji dostarczyło ostatnie spotkanie piłkarzy Makowianki Maków Mazowiecki w rozgrywkach ligi okręgowej w obecnym sezonie. Na stadionie przy ulicy Sportowej podopieczni trenera Krzysztofa Kymony podzielili się punktami z Tęczą Ojrzeń 2:2.

Pierwsze trafienie na koncie gości w 40. minucie spotkania zapisał Łukasz Kozłowski. Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Mariusz Galik. Po zmianie stron ponownie prowadzenie objęli piłkarze z Ojrzenia. Tym razem Grzegorza Gorzocha pokonał Rafał Traczyk. Makowianka walczyła do końca i w 83. minucie meczu zdobyła wyrównującą bramkę po strzale Macieja Traczewskiego.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów, który podopiecznym trenera Krzysztofa Kymony dał czwartą lokatę. Makowianka w rozgrywkach ligi okręgowej wywalczyła w trzydziestu spotkaniach 52 punkty, odnosząc szesnaście zwycięstw, notując cztery remisy i dziesięć porażek.

Makowianka Maków Mazowiecki - Tęcza Ojrzeń 2:2 (1:1)
Bramki: Galik 44., Traczewski 83. - Kozłowski 40. Traczyk 64.

Makowianka: Gorzoch - Bukowski, Ciak (60. Pichała), Galik, Kacprzycki, Kozon, Pawlak (75. Rurka), Poniatowski, Pragacz, Pszczółkowski (60. Traczewski), Pustoła