Łyziński: Nie tworzymy jakiegoś super zespołu, ale ...

Andrzej Łyziński powrócił do bramki niebiesko-czerwonych na dobre po przerwie spowodowanej leczeniem kontuzji. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze MKS Narew prowadzeni w rundzie wiosennej przez trenera Mateusza Miłoszewskiego lubią pozytywnie zaskakiwać kibiców. Po remisie u siebie na Witosa z liderem GLKS Nadarzyn, tym razem niebiesko-czerwoni odnieśli wyjazdowe zwycięstwo z Wartą Sieradz.

Jak podkreśla bramkarz niebiesko-czerwonych Andrzej Łyziński z pewnością nie jest to wymarzona drużyna gwiazd, ale dobry zespół w którym panuje świetna atmosfera i bardzo duża wola walki.
- Można powiedzieć, że nie tworzymy jakiegoś super zespołu, ale jesteśmy drużyną - stwierdził po meczu bramkarz Narwi Andrzej Łyziński. - Potencjał zawsze w Narwi był, tyle, że od rundy jesiennej dużo rzeczy się zmieniło. Wiadomo było, że w spotkaniu z Wartą Sieradz nie byliśmy faworytem, ale bardzo chcieliśmy odnieść zwycięstwo. Pokazaliśmy charakter, podnieśliśmy się z kolan i po moim błędzie szybko odrobiliśmy straty i wyszliśmy na prowadzenie. Ważna była także druga połowa meczu w której nie pozwoliliśmy strzelić sobie bramki - dodał golkiper niebiesko-czerwonych.

Więcej o ostatnim meczu Narwi i zbliżającym się spotkaniu z MKS Kutno w najbliższą sobotę tylko w papierowym wydaniu "Tygodnika Ostrołęckiego".

Komplet wyników 17. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej: Warta Sieradz - Narew Ostrołęka 1:3, Mazur Karczew - Wisła II Płock (przeł. na 21 kwietnia), MKS Kutno - Nadnarwianka Pułtusk 1:2, GLKS Nadarzyn - Omega Kleszczów 1:0, Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Stal Niewiadów 3:0 (wo), Radomiak Radom - UKS SMS Łódź 1:1, Pogoń Siedlce - Legionovia Legionowo 0:0, Włókniarz Zelów - KS Piaseczno 2:3.

1.GLKS Nadarzyn 17 38 26-11
2.KS Piaseczno 17 34 33-14
3.Radomiak Radom 17 31 30-17
4.MKS Kutno 16 24 30-22
5.Warta Sieradz 17 24 22-19
6.Legionovia Legionowo 17 24 15-19
7.UKS SMS Łódź 16 23 23-16
8.Mazur Karczew 15 23 19-15