Łukasz Milewski zwycięzcą Kurpiowskich Piasków. Zobacz zdjęcia i wideo

Rafał Wróblewski z Bull Racing Team Przasnysz zajął trzecie miejsce.
Rafał Wróblewski z Bull Racing Team Przasnysz zajął trzecie miejsce. A. Dobkowski
Łukasz Milewski z Białegostoku reprezentujący klub Blu Cersant Team Refleks okazał się najszybszym zawodnikiem na trasie Kurpiowskich Piasków. Pokonanie trasy o długości 36 km zajęło mu 1:20:11.

Wyścig Kurpiowskie Piaski w Laskowcu

Drugi na mecie uplasował się drugi zawodnik UKS Wygoda Białystok z czasem 1:21:11, a trzeci Rafał Wróblewski z Bull Racing Team Przasnysz, który linię mety przekroczył z bardzo dobrym wynikiem 1:24:01.

W gronie kobiet na odcinku Maxi zwyciężyła Magdalena Gołębiowska z Bliska Team Grabówka - 1:16:10. Na dystansie Midi 17 km pierwszy linię mety przekroczył Sebastian Korzeb z KK24h Ostrołęka - 42:59. W gronie zawodników startujących na dystansie Mini 7,5 km wygrał Wojciech Pastor z Sannte-BSA Whistle Team z Warszawy - 18:49.

Mianem najlepszym zawodników w gminie może się pochwalić Katarzyna Wasilewska z Jarnut i zawodnik KK24h Piotr Kowalski z Zabrodzia. Najszybciej w gminie jeździ z kolei kolejny reprezentant KK24h Roman Górski z Rzekunia.