Liga angielska. Alarm: Krychowiak znowu bez minut, WBA przegrało ze Swansea

PI
EAST NEWS
West Bromwich Albion przegrało z dołującą Swansea 0:1. To miał być mecz, w którym mieli wystąpić reprezentanci Polski, ale na boisku zobaczyliśmy tylko Łukasza Fabiańskiego. Grzegorz Krychowiak kolejny raz oglądał spotkanie z ławki rezerwowych i jego sytuacja jest coraz gorsza.

Swansea - West Bromwich Albion 1:0
1:0 Bony (81)

Swansea: Fabiański - Naughton, van der Hoorn, Mawson, Olsson - Ki, Mesa, Carroll (76. Abraham) - Routledge (56. Ayew), Bony, Dyer (65. Narsingh)

WBA: Foster - Nyom, Hegazy, Evans, Gibbs - Livermore, Yacob, Field (46. McClean) - Robson-Kanu (78. Burke), Rondon, Rodriguez (82. Brunt)

Grzegorz Krychowiak kolejny raz przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych, a jego drużyna przegrała z niżej notowaną Swansea. Środkowy pomocnik reprezentacji Polski ma powody do obaw, bo od pewnego czasu zamiast rozdzielać piłki między kolegów na boisku patrzy na nich z pozycji siedzącej.

Chyba nikt nie spodziewał się, że pobyt Polaka na Wyspach będzie wyglądał w ten sposób. Z Krychowiakiem w składzie WBA nie wygrało ani jednego spotkania. W ostatnich czterech meczach ''Krycha'' zaliczył tylko siedem minut, a powody do obaw mogły się pojawić po spotkaniu z Chelsea, w którym to został zmieniony w przerwie meczu. Za słabą postawę drużyny pracę stracił Tony Pullis, a Alan Pardew nie stawia na wypożyczonego z PSG piłkarza.

Być może porażka ze Swansea sprawi, że Krychowiaka zobaczymy w następnym spotkaniu, ale na ten moment mało jest argumentów, które przemawiałyby za regularną grą pomocnika, który ma być jednym z liderów naszej reprezentacji na mundialu w Rosji.

MAGAZYN SPORTOWY 24

LIGA ANGIELSKA w GOL24

Materiał oryginalny: Liga angielska. Alarm: Krychowiak znowu bez minut, WBA przegrało ze Swansea - Gol24