Lider z Wołomina przegrał z Narwią po raz drugi. Zobacz zdjęcia i wideo

A. Dobkowski
Aktywny w kolejnym meczu niebiesko-czerwonych Karol Pietrasiak (przy piłce).
Aktywny w kolejnym meczu niebiesko-czerwonych Karol Pietrasiak (przy piłce). A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi po raz drugi w tym sezonie pokonali lidera rozgrywek IV ligi mazowieckiej Huragan Wołomin.

MKS Narew Ostrołęka - Huragan Wołomin

Tym razem podopieczni trenera Marcina Romana odnieśli zwycięstwo na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa.

Niebiesko-czerwoni do meczu przystępowali w bardzo dobrych nastrojach. W środę 17 kwietnia w zaległym spotkaniu 16. kolejki podopieczni trenera Marcina Romana pokonali na wyjeździe Ostrovię Ostrów Mazowiecka 2:0. Oba gole dla Narwi strzelił Karol Pietrasiak, który ochotę na strzelenie kolejnych bramek miał również w niedzielnym meczu.

Kluczowa dla losów spotkania okazała się pierwsza połowa konfrontacji, w której to Huragan przeważał, ale Narew groźnymi kontratakami stwarzała duże zagrożenie pod bramką rywali. Po jednej z takich akcji na listę strzelców mógł wpisał się Jakub Zalewski, ale gości uratował słupek. W 40. minucie spotkania aktywnego Tomasza Niedźwieckiego sfaulował jeden z obrońców Huraganu, a arbiter główny podyktował rzut karny.

Golkipera gości pewnie pokonał kapitan niebiesko-czerwonych Piotr Strzeżysz i dał Narwi prowadzenie i jak się później okazało, również zasłużony komplet punktów.

MKS Narew Ostrołęka - Huragan Wołomin 1:0 (1:0)

Bramka: Strzeżysz 41. (k)

Narew: Łyziński - Gawrych, Zalewski, Dawidzki, Skorupka - Dzwonkowski (70. Pełtak), Lelujka (55. Stachowicz, Strzeżysz, Górski (85. Lutrzykowski), Pietrasiak - Niedźwiecki (46. Kubat)