Lider popsuł święto w Wąsewie (zdjęcia)

P. Nowak
P. Nowak
Niezbyt udanie wypadła inauguracja nowego stadionu piłkarskiego w Wąsewie. Drużyna miejscowego KS przegrała na nim z liderem A klasy Mazowszem Jednorożec 2:5.
KS Wąsewo - Mazowsze Jednorożec

Wynik spotkania otworzyli po kilkunastu minutach faworyzowani goście. Ich bramka nie podłamała jednak gospodarzy, którzy w ciągu kilku minut wyszli na prowadzenie po golach Adriana Warackiego i Jakuba Podolaka. Kiedy wydawało się, że prowadzenie uda się utrzymać do przerwy w samej końcówce pierwszej połowy przyjezdni trafili do siatki Pawła Pazika i doprowadzili do wyrównania.

W drugiej odsłonie na boisku dominowali już tylko piłkarze Mazowsza. Swoją przewagę udokumentowali trafiając jeszcze trzykrotnie do bramki gospodarzy. Doprowadzili tym samym do euforii swoich kibiców, którzy wspierali piłkarzy żywiołowym dopingiem. Zawodnicy Leszka Skrzecza w końcówce mogli zmniejszyć rozmiary porażki, jednak ich strzały z dystansu minimalnie mijały światło bramki. W efekcie 3 punkty pojechały do Jednorożca.

KS Wąsewo - Mazowsze Jednorożec 2:5 (2:2)
Bramki: Waracki, Podolak - Grabowski x 2, Piotrak, Wróbel, Kobyliński