Lider poległ na Witosa (zdjęcia, wideo)

W tej sytuacji Przemysław Olesiński był bliski pokonania Pawła Nerka.
W tej sytuacji Przemysław Olesiński był bliski pokonania Pawła Nerka. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi sprawili nie lada niespodziankę pokonując w meczu na stadionie przy ulicy Witosa lidera rozgrywek III ligi łódzko-mazowieckiej Pogoń Siedlce 1:0.

Narew Ostrołęka - Pogoń Siedlce

Od pierwszych minut spotkania niebiesko-czerwoni prowadzili wyrównany bój z głównym kandydatem do awansu. Po dwóch kwadransach gry podopieczni trenera Mateusza Miłoszewskiego mogli prowadzić, ale rzutu karnego nie wykorzystał kapitan Piotr Strzeżysz. Goście oddawali z kolei na bramkę Andrzeja Łyzińskiego nieliczne niecelne strzały.

W drugiej odsłonie meczu piłkarzom Grzegorza Siedleckiego i Grzegorza Wędzyńskiego szło jeszcze gorzej, za to drogę do bramki rywali znalazł Tomasz Niedźwiecki, który mocnym strzałem przy słupku zaskoczył byłego golkipera Narwi Pawła Nerka. W kolejnych minutach meczu Narwianie bronili dobrego wyniku i grali z kontry. Mimo dobrej gry nie ustrzegli się również błędów. Jedną z akcji gości łapiąc piłkę w ręce przerwał Mariusz Malanowski za co ujrzał czerwoną kartkę. Ostatecznie jednak górą była Narew, która awansowała na czwarte miejsce w ligowej tabeli.

Narew Ostrołęka - Pogoń Siedlce 1:0 (0:0)
Bramki: Niedźwiecki 58.

Narew: Łyziński - Ostaszewski, Zalewski, Malanowski, Pragacz - Lelujka (90. Posmyk), Strzeżysz, Dawidzki (70. M. Roman), Stachowicz - Olesiński (85. Nakielski), Niedźwiecki (72. Pyskło)