MKTG SR - pasek na kartach artykułów

LGD Zaścianek Mazowsza: są pieniądze na integrację mieszkańców gmin Goworowo, Rzekuń, Czerwin, Troszyn i Rzewnie

Beata Modzelewska
Beata Modzelewska
LGD Zaścianek Mazowsza
Organizacje pozarządowe i inne podmioty nie wykonujące działalności gospodarczej mogą starać się o granty do 10 000 zł na działania związane z integracją mieszkańców miejscowości z gmin: Czerwin, Goworowo, Rzekuń, Rzewnie i Troszyn.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Zaścianek Mazowsza” ogłasza nabór wniosków o powierzenie grantów w ramach przedsięwzięcia o nazwie ISKRA objętego Strategią Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność obszaru Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Zaścianek Mazowsza” na lata 2016-2023.

Nabór wniosków rozpocznie się 17 lutego i będzie trwał do 2 marca 2020.

To już kolejny projekt grantowy zorganizowany przez LGD „Zaścianek Mazowsza”. W pierwszej edycji zostało złożonych i zrealizowanych 13 pomysłów. Większość dotyczyło zakupu wyposażenia do miejsc służących integracji mieszkańców tj. świetlic wiejskich czy remiz strażackich.

Wsparciem zostały objęte miejscowości: Ponikiew Duża, Goworowo, Brzeźno, Kruszewo z gm. Goworowo; Drwęcz z gm. Rzekuń; Malinowo Nowe, Czerwin, Laski Szlachecki, Dzwonek gm. Czerwin; Troszyn, Borowce z gm. Troszyn. Zorganizowano również warsztaty rękodzielnicze dla mieszkańców Czarnowa, gm. Goworowo i piknik rodzinny w Kleczkowie gm. Troszyn.

W związku z organizowanym naborem Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Zaścianek Mazowsza” zachęca do zgłaszania udziału w szkoleniach na temat zasad ubiegania się o granty, które zaplanowano na 22.01.2020 r., 28.01.2020 r. i 05.02.2020 r.

Szczegółowe informacje na temat naboru i organizowanych szkoleń dostępne są na stronie internetowej LGD: www.zascianekmazowsza.pl, pod numerem telefonu 29 767 18 25 oraz w biurze LGD przy ulicy Polnej 15 w Troszynie.

Zobacz inne materiały

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki