Legia Warszawa walczy o awans w LKE! Gdzie oglądać mecz z Molde FK?

Redakcja Telemagazyn
TOMASZ CZACHOROWSKI/POLSKA PRESS
Legia Warszawa, w ramach 1/16 finału Ligi Konferencji Europy podejmie na własnym stadionie, norweski zespół Molde FK. Mecz zapowiada się emocjonująco – „Wojskowi”, aby awansować muszą odrobić straty sprzed tygodnia.

Spis treści

Odrabianie strat

Legia Warszawa tydzień temu, w meczu z Molde pokazała, że potrafi odrabiać straty. Po 23 minutach spotkania przegrywała 3:0, ale ostatecznie skończyło się wynikiem 3:2 dla norweskiej drużyny.

Dzisiaj „Legioniści” mogą zapewnić sobie awans do kolejnej rundy Ligi Konferencji Europy. Do wyjścia z grupy „Wojskowi” potrzebują zwycięstwa różnicą dwóch bramek. Jeśli po 90 minutach gry Legia będzie miała na koncie tyko jednego gola więcej niż Molde – czeka nas dogrywka i ewentualne rzuty karne.

Legia walczy do końca

Jeśli Legia będzie skoncentrowana od samego początku, będzie robiła swoje i nie popełni błędów, które zrobiła ostatnio, to ja jestem spokojny o awans. Piłkarskie atuty są po stronie zespołu z Warszawy – podkreśla Jacek Laskowski, który skomentuje dzisiejszy mecz w duecie z Marcinem Żewłakowem.

W studiu w roli ekspertów pojawią się zaproszeni przez prowadzącego - Patryka Gańka: Jakub Wawrzyniak, Artur Wichniarek, Grzegorz Mielcarski oraz Robert Podoliński.

Gdzie oglądać mecz Legia Warszawa - Molde FK?

Studio przedmeczowe rozpocznie się o 20:30 w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, Smart TV, HbbTV, a o 20:45 w TVP2. Na miejscu pracować będą reporterzy TVP Sport Hubert Bugaj i Maja Strzelczyk.

Transmisja meczu od godz. 20:55 w TVP2, TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, Smart TV i HbbTV.

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź TeleMagazyn.pl codziennie. Obserwuj TeleMagazyn.pl