DW
Cierpliwość każdego kibica kiedyś się kończy. Porażka 1:3 Legii Warszawa ze Stalą Mielec przekroczyła wszelkie granice zdaniem warszawskich kibiców. Po meczu wezwali oni na rozmowę kapitana zespołu, Artura Jędrzejczyka.

Porażki w Warszawie nie brał pod uwagę nikt z kibiców i piłkarzy. Legia Warszawa podejmowała Stal Mielec, która była z góry skazana na porażkę. I nawet mimo prowadzenia gospodarzy to zespół z Mielca wywiózł trzy punkty. Fantastyczną końcówkę pierwszej połowy zagrali goście. Na trafienie Mateusza Wieteski odpowiedzieli bramkami Fabiana Piaseckiego i Maksymiliana Sitka. Po zmianie stron mistrza Polski dobił Mateusz Żyro, który nie celebrował bramki z powodu swojej przeszłości w Legii.

Z trybun stadionu przy ul. Łazienkowskiej przez całą drugą połowę niosły się obraźliwe krzyki. Fani domagali się poprawy gry przez swój zespół, a ten nie podjął walki i przegrał swój szósty, ligowy mecz z rzędu.

Po meczu kibice na Żylecie wezwali Artura Jędrzejczyka. Rozmowy trwały kilka minut. Kapitan osobiście tłumaczył się z postawy drużyny.

Mistrz Polski jest bezradny z ligowym średniakiem, otrzymuje srogie baty w Europie i tak naprawdę nie widać po przejęciu zespołu przez Marka Gołębiewskiego żadnych pozytywów.

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Mamy listopad, a w większości lig zdążyliśmy prześledzić już kilkanaście kolejek. Tymczasem wciąż nie brakuje zawodników bez kontraktów. Którzy polscy piłkarze wciąż czekają na zatrudnienie? Sprawdźcie, kogo można pozyskać za darmo!

Sezon w pełni, a oni nadal bezrobotni. Polscy piłkarze bez k...