Lechia za słaba dla Pekpolu (zdjęcia, video)

Daniel Lenc i Grzegorz Białek to nowa siła Pekpolu.
Daniel Lenc i Grzegorz Białek to nowa siła Pekpolu. Fot. A. Dobkowski
Pewne zwycięstwo 3:0 nad Lechią Tomaszów Mazowiecki odnieśli w sobotni wieczór siatkarze ostrołęckiego Pekpolu.

Pekpol Ostrołęka - Lechia Tomaszów Maz.

Podopieczni Andrzeja Dudźca potrzebowali nieco ponad 60 minut, aby pokonać niżej notowanego rywala. Lechia obecnie zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli II ligi i jest największym rozczarowaniem rozgrywek. W spotkaniu z Pekpolem zespół z Tomasz Mazowieckiego, tylko w pierwszym secie był godnym przeciwnikiem dla naszego zespołu. W kolejnych dwóch partiach grał fatalnie, popełniał masę błędów, co pewnie wykorzystywali nasi siatkarze.

Pekpol Ostrołęka - Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0 (25:22, 25:15, 25:15)
Pekpol: Chodor, P. Pietkiewicz, Zalewski, Rojek, Szczygielski, Lenc, Kaniowski (l) oraz Białek, Maron, G. Pietkiewicz, Starzewski

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu i obejrzenia krótkiego materiału filmowego. Jutro w naszym serwisie rozmowa z trenerem Andrzejem Dudźcem!

Zobacz fragmenty meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki (3:0)

Zobacz fragmenty wygranego meczu z Czarnymi Radom (3:1)