Lech Poznań: Trener Adam Nawałka nie załamuje rąk. "Czas...

  Lech Poznań: Trener Adam Nawałka nie załamuje rąk. "Czas pracuje na naszą korzyść"

  LEM

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Trener Adam Nawałka jest pełen optymizmu przed kolejnymi meczami Lecha Poznań

  Trener Adam Nawałka jest pełen optymizmu przed kolejnymi meczami Lecha Poznań ©Łukasz Gdak

  Trener Lecha Poznań Adam Nawałka podkreśla, że choć ma pełną świadomość, że inauguracja wiosny jego drużynie nie wyszła, nie będzie załamywać rąk.
  Trener Adam Nawałka jest pełen optymizmu przed kolejnymi meczami Lecha Poznań

  Trener Adam Nawałka jest pełen optymizmu przed kolejnymi meczami Lecha Poznań ©Łukasz Gdak

  - Nawet na centymetr nie pozwolę zawodnikom spuścić głowy. Porażki uczą, ale nasze nastawienie nadal jest dobre. Na treningach widać, że jesteśmy coraz lepsi. Czas pracuje na naszą korzyść. Boisko zweryfikuje, jak będziemy w piątek wyglądali. Wierzę, że będzie zdecydowanie lepiej niż w poprzednim meczu i z takimi nadziejami jedziemy do Gliwic - zaznacza przed piątkowym starciem z Piastem szkoleniowiec Lecha Poznań.

  W to, że Lech Poznań w Gliwicach zaprezentuje się znacznie lepiej niż przeciwko "Miedziowym", wierzy też bramkarz Jasmin Burić.

  Czytaj też: TOP 10 obcokrajowców, którzy grali w Lechu Poznań

  - Wszyscy wiemy, jaka jest piłka i że wszystko szybko może się zmienić. Do końca sezonu zostało jeszcze mnóstwo meczów i wystarczy wygrać kilka spotkań z rzędu, żeby wywindować się w górę tabeli. Pokazała to nasza seria z końcówki jesieni, kiedy dzięki kilku wygranym wskoczyliśmy do pierwszej trójki. Obecnie może być tak samo i jeszcze nic nie jest stracone. Jestem pozytywną osobą i mam nadzieję, ze już w Gliwicach pokażemy lepszą grę, dzięki czemu przywieziemy do Poznania trzy punkty - twierdzi bramkarz Kolejorza, który jako jeden z nielicznych nie musiał wstydzić się za swoją formę podczas inauguracji wiosennej części rozgrywek.

  Piast Gliwice jest w tabeli tuż za Lechem Poznań. Gliwiczan dzielą od Kolejorza tylko dwa punkty, więc naszych piłkarzy czeka w piątek na stadionie przy Okrzei ciężka przeprawa.

  Zobacz też:

  POLECAMY:
  Najnowszy odcinek magazynu "Wokół Bułgarskiej":


  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Specjalnie dla Was

  Wideo