MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kurpiowski Rajd Motocyklowy w Ostrołęce - reaktywacja! Organizatorzy rajdu proszą o pomoc

Anna Wołosz
Anna Wołosz
Kamil Nalewajk
Kurpiowski rajd Motocyklowy ma szansę wrócić po przerwie. Organizuje go Stowarzyszenie i Klub Turystyki Motocyklowej Traveling Spiders Ostrołęka. Potrzebna jest pomoc. Organizatorzy rajdu po powiecie ostrołęckim szukają sponsorów.

Kurpiowski Rajd Motocyklowy po raz pierwszy został zorganizowany w 2013 roku, od 2015 roku jest przerwa.

Kurpiowski Rajd Motocyklowy Ostrołęka - pierwsza edycja

To rajd dla motocyklistów, właściciel skuterów, chopperów i innych motorów. z odcinkami specjalnymi. Uczestnicy jadą po drogach powiatu ostrołęckiego. Przykładowa trasa: Ostrołęka, Kruki, Przystań, Olszewka. Średnio do pokonania jest 25 km. Rajd ma na celu pokazanie i promocję regionu - są przewidziane konkursy z wiedzy o powiecie, na punktach kontrolnych.

Reaktywację rajdu zapowiedział 16 stycznia 2019 roku Piotr Grzyb, aktywista środowiska motocyklistów z Ostrołęki i okolic. Było to na spotkaniu władz miasta z przedstawicielami stowarzyszeń pozarządowych i instytucji kultury.
- Chcemy, żeby rajd wrócił. Przyjeżdżali na niego ludzie nawet ze Śląska. Przy okazji poznawali ciekawe zakątki powiatu ostrołęckiego - mówił Piotr Grzyb.

Kurpiowski Rajd Motocyklowy i Wielkie grillowanie z Szymonem

Znamy więcej szczegółów. Rajd odbędzie się 29 czerwca, start na plaży miejskiej w Ostrołęce. Uczestnicy mogą przyjechać z rodzinami, ponieważ dla widzów też będą atrakcje.

O pomoc w ich zorganizowaniu prosimy sponsorów - przekazali przedstawiciele Radia Oko, Stowarzyszenia i Klubi Turystyki Motocyklowej Traveling Spiders, Ostrołęckiej Grupy Motocyklowej i Klubu Galloping Bulls Ostrołęka. - Oprócz rajdu organizujemy miejskie grillowanie. Grille mamy od sponsora do samodzielnego skręcenia przez mieszkańców, zabezpieczymy też potrzebne produkty wędliny, warzywa. Pokaz grillowania zrobi zaproszony przez nas mistrz gotowania Szymon Czerwiński, który był finalistą V edycji Master Chef. Wraz z nim do Ostrołęki przyjedzie TV TELE 5.

Imprezy towarzyszyć będą konkursy i koncerty. Noclegi po namiotami, biesiadować przy ognisku - tak jak było w wcześniejszych edycjach imprezy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki