Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Kurpie w Radiu Dla Ciebie

(z)
W czwartek, 18 grudnia, w programie Radia Dla Ciebie przedstawiona zostanie Radiowa Panorama Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

Już od 5.05 będzie można usłyszeć o sprawach i wydarzeniach, którymi żyją mieszkańcy Ziemi Kurpiowskiej. O 7.40 gościem RDC będzie prezydent Ostrołęki Ryszard Załuska i radni z opozycji. O 15.40 w programie "na żywo" w studiu RDC wystąpi starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł.
W trakcie programu będzie można zadzwonić do studia RDC pod numer telefonu (0-22) 645-90-90, a także wziąć udział w konkursie wiedzy o Kurpiach. Cenne nagrody ufundował Intercell.
W tym dniu w siedzibie Radia Dla Ciebie będzie można podziwiać tradycyjną choinkę kurpiowską. Czynne będzie stoisko kurpiowskie z wyrobami sztuki ludowej. Swoje umiejętności zaprezentują panie: Czesława Kaczyńska i Halina Pajka. Swoje miody wystawią bartnicy kurpiowscy Teresa i Czesław Niedźwiedzcy, a piekarze z Gminnej Spółdzielni w Łysych przyjadą z razowymi kołaczami i plackami kurpiowskimi.
Do siedziby Radia Dla Ciebie w Warszawie przybędzie Witold Kuczyński z Czarni ze swoimi młodymi kolędnikami i królem Herodem. Wezmą oni udział w spotkaniu opłatkowym zespołu Radia Dla Ciebie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki