Księżak silniejszy od Sokoła

Ostrowscy koszykarze są głodni sukcesów
Ostrowscy koszykarze są głodni sukcesów C. Gołaś
W spotkaniu 3. kolejki rozgrywek II ligi koszykarze ostrowskiego Sokoła ulegli Księżakowi Łowicz 66:82.

Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela rozegrali słabe dwie pierwsze kwarty, które zadecydowały o wyniku spotkania rozegranego przed własną publicznością w hali przy ulicy Trębickiego Ostrowskim koszykarzom w pierwszej odsłonie meczu wyraźnie brakowało skuteczności. Pierwszą kwartę gospodarze przegrali 10:21, a drugą 8:29. W drugiej części spotkania Sokół przejął inicjatywę i odrobił część strat, ale na zwycięstwo nie miał już szans.

W ligowej tabeli II ligi - grupy B koszykarze ostrowskiego Sokoła plasują się obecnie na ósmej pozycji z jednym zwycięstwem na koncie. W kolejnym spotkaniu podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela zmierzą się z Polonia Warszawa. Kolejny mecz przed własną publicznością Sokół rozegra w sobotę, 31 października. Przed własną publicznością podejmie Stal Stalowa Wola.

OKK Sokół Ostrów Mazowiecka - KS Księżak Łowicz 66:82 (10:21, 8:29, 27:20, 21:12)