KS Uniwersytet skuteczniejszy od Trójki. Zobacz zdjęcia i wideo

To było bardzo trudne spotkanie dla naszych szczypiornistów.
To było bardzo trudne spotkanie dla naszych szczypiornistów. A. Dobkowski
Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w starciu 10. kolejki rozgrywek II ligi musieli uznać wyższość KS Uniwersytet Radom 29:37.

Podopieczni trenera Radosława Żebrowski nie potrafili zatrzymać drużyny, która w obecnym sezonie zdobywa zdecydowanie najwięcej bramek. Goście do zwycięstwa poprowadził Piotr Rojek, który zapisał na swoim koncie dziesięć trafień. W naszej drużynie na wysokiej skuteczności zagrał Rafał Niećko z dziewięcioma bramkami na koncie. To jednak nie wystarczyło na skuteczniej grający zespół z Radomia, który sześciobramkową przewagę wypracował sobie w pierwszej połowie i nie oddał jej już do końca meczu.

- Radom to zespół ze ścisłej czołówki tabeli II ligi i nie ukrywa, że w tym sezonie chce walczyć o awans do I ligi - podkreślał po meczu trener Radosław Żebrowski. - Myślałem, że ta przerwa w rozgrywkach pozwoli nam złapać trochę świeżości, ale zabrakło nam trochę argumentów do odniesienia zwycięstwa.

Kolejnym rywalem szczypiornistów Trójki w wyjazdowym meczu będzie AZS AWF Biała Podlaska. Przed własną publicznością podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego ponownie wystąpią w sobotę, 5 grudnia. W meczu przed własną publicznością zmierzą się z Włókniarzem Konstantynów Łódzki.

UMKS Trójka Ostrołęka - KS Uniwersytet Radom 29:37 (14:20)