KS CK Troszyn uległ Mławiance w finale Pucharu Polski. Zobacz zdjęcia i wideo

To był mecz walki i dużych ambicji piłkarzy obu zespołów.
To był mecz walki i dużych ambicji piłkarzy obu zespołów. A. Dobkowski
Piłkarze KS CK Troszyn przegrali w finałowym spotkaniu Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka z Mławianką Mława 1:3.

KS CK Troszyn - Mławianka Mława

Już w dziesiątej minucie meczu goście prowadzili po bramce strzelonej przez Michała Stryjewskiego. W kolejnej akcji bramkę dla drużyny prowadzonej przez Adama Fedoruka strzelił Mariusz Kopecki. Po zmianie stron goście zdobyli kolejnego gola i prowadzili już 3:0.

Honorowe trafienie na koncie gospodarzy zapisał Dariusz Dadacz. Kapitan gospodarzy wpisał się na listę strzelców w 72. minucie gry po strzale z rzutu karnego.
- Mławianka była zespołem lepszym i zasłużenie wygrała to spotkanie - podkreślał po meczu trener KS CK Troszyn Przemysław Stepnowski. - Absencja dwóch podstawowych zawodników Łukasza Fijołka i Marcina Kurkucia sprawiła, że nie układała się nam gra w środku pola. W efekcie nasze szanse na dobry wynik już przed meczem znacznie zmalały.

Piłkarze KS CK Troszyn są wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej. W najbliższych tygodniach zapadną kluczowe decyzje odnośnie walki o IV ligę mazowiecką. Więcej o sytuacji w drużynie z Troszyna w przyszłym tygodniu w naszym portalu www.to.com.pl.

KS CK Troszyn - Mławianka Mława 1:3 (0:2)
Bramki: Dadacz 72.(k) - Stryjewski 10. Kopecki 17. 60.

Troszyn: Polak - Słomka, Bochenek, Dadacz, Dylewski - Wolak, Kawecki (80. Pyrka), Jantura (60. Sawiak), Kulikowski (46. Horna) - Zalewski, Ekwueme (46. Sowa)