KS CK Troszyn bez punktów w starciu ze Żbikiem

Piotr Bałas (z lewej) strzelił jedyną bramkę dla KS CK Troszyn
Piotr Bałas (z lewej) strzelił jedyną bramkę dla KS CK Troszyn Arkadiusz Dobkowski
Po raz kolejny z placu gry pokonani zeszli piłkarze KS CK Troszyn, którzy tym razem doznali porażki w wyjazdowym starciu 11. kolejki ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka ze Żbikiem Nasielsk.

Pierwsze trafienie w 19. minucie meczu na koncie gospodarzy zapisał Rafał Załoga. Po zmianie stron strzałem z rzutu karnego odpowiedzieli piłkarze z Troszyna, a na listę strzelców wpisał się Piotr Bałas. W kolejnych minutach meczu bramkę zdobył Marek Osiński i wyprowadził Żbika na prowadzenie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:1, a podopieczni trenera Łukasza Bałazego mecz kończyli w dziesiątkę. Czerwoną kartkę, za dwie żółte otrzymał Kamil Dzwonkowski.

W kolejnym spotkaniu ligi okręgowej piłkarze KS CK Troszyn w derbowym starciu zmierzą się z Koroną Ostrołęka. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 22 października o godz. 15.00. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

Żbik Nasielsk - KS CK Troszyn 2:1 (1:0)
Bramki: Załoga 19. Osiński 71. - Bałas 51.(k)

Troszyn: Drężek - Kopeć, Grochocki, Sakowski, Dzwonkowski - Knap (80. Dąbrowski), Bałas, Grabowski, Chromik, Gutowski - Bałazy (55. M. Kaczyński)