Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Kronika zmian kadrowych

(mb)

Nowy prezes, nowy komendant

Od 29 grudnia nowym prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej "Jubilatka" w Makowie jest Lech Gadomski - dotychczasowy komendant Straży Miejskiej.
29 grudnia, podczas posiedzenia Rady Nadzorczej SM "Jubilatka", wybrano nowego przewodniczącego. Została nim ponownie Romualda Bieniak, która pełniła tę funkcję do 8 grudnia, kiedy to została odwołana. Stało się to na tym samym posiedzeniu, na którym odwołano prezesa Honorata Szczepkowskiego. R. Bieniak nie była więc przewodniczącą tylko przez trzy tygodnie.
Po odejściu komendanta Straży Miejskiej w Makowie do pracy w Spółdzielni Mieszkaniowej "Jubilatka", burmistrz z dniem 29 grudnia powierzył obowiązki komendanta Markowi Otłowskiemu - pracownikowi Straży.

Skarbnik miasta w lutym

Mieszkanka Różana będzie skarbnikiem miasta w Makowie.
Alina Dzierżanowska, która pełni obowiązki skarbnika miasta Makowa, choć bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków, nie spełnia wszystkich formalnych kryteriów, aby być skarbnikiem (nie ma wyższego wykształcenia). Na ostatniej sesji radni powołali więc nowego skarbnika.
Została nim Halina Żebrowska z Różana. Jest absolwentką wydziału zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ma dyplom biegłego rewidenta. Przez kilkanaście lat pracowała w służbach skarbowych, przez 11 lat była inspektorem kontroli skarbowej, ostatnio pracowała w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Warszawie.
Nowa pani skarbnik obejmie swoją funkcję od 1 lutego.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki