Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Król będzie rządzić po Kisielu

(epe)
Joanna Król wygrała konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce.

Do konkursu ogłoszonego przez prezydenta Ostrołęki zgłosiło się pięciu nauczycieli: Marek Baczewski, Barbara Cieślak, Joanna Król, Magdalena Kielewicz-Kaczyńska oraz Grzegorz Okowicki. Wszyscy pracowali bądź pracują w ZSZ nr 2. W piątek, 16 stycznia, dwunastoosobowa komisja konkursowa, której przewodniczył wiceprezydent Stanisław Rybski, zadecydowała, że placówką kierować będzie Joanna Król.
Podczas posiedzenia komisji konkursowej z udziału w konkursie wycofał się Grzegorz Okowicki, który pełnił od października obowiązki dyrektora. Niestety, motywów tej decyzji nie udało nam się poznać, w piątek po konkursie Grzegorz Okowicki był nieuchwytny.
Przypomnijmy, że konkurs został rozpisany po rezygnacji z tej funkcji w październiku ubiegłego roku Czesława Kisiela, wieloletniego dyrektora tejże szkoły. Konkurs na dyrektora ZSZ nr 2 w 2003 roku ogłaszany był dwa razy. W czerwcu wygrał go Czesław Kisiel.
Joanna Król ma 40 lat. Jest absolwentką wydziału matematycznego Uniwersytetu Łódzkiego. Od września 2003 roku była nauczycielem w ZSZ nr 3, wcześniej uczyła matematyki w ZSZ nr 2.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki