Koszykarze Sokoła gromią kolejnego rywala

Koszykarze Sokoła jak na razie są w tym sezonie niepokonani.
Koszykarze Sokoła jak na razie są w tym sezonie niepokonani. P. Nowak
Kolejny zespół w rozgrywkach III ligi koszykówki padł ofiarą Sokoła. Ostrowski Klub Koszykówki znów nie miał litości dla swojego przeciwnika i pokonał na wyjeździe KS Pułaski z Warki 104:64.

Drużyna grającego trenera Grzegorza Helcbergiela podobnie, jak przed tygodniem w spotkaniu z MGUKS Kozienice od samego początku dyktowała na parkiecie warunki gry i już po dziesięciu minutach prowadziła 32:13. Druga i trzecia część spotkania okazały się bardziej wyrównane ze względu na roszady w składzie. Sokoły jednak nadal powiększały przewagę nie dając rywalom nadziei na korzystny wynik. W czwartej kwarcie koszykarze z Ostrowi "dobili" rywali przekraczając po raz kolejny granicę 100 punktów. Najskuteczniejszym w szeregach OKK był tradycyjnie Piotr Barszcz, który rzucił w całym spotkaniu 34 punkty.

KS Pułaski Warka - OKK Sokół Ostrów Mazowiecka 64:104
(13:32), (15:21), (22:24), (14:27)

Sokół: Zadroga Artur (8 pkt.), Helcbergiel Grzegorz, Ryfa Łukasz (19), Barszcz Piotr (34), Mazurek Paweł (14), Zawłocki Jacek, Szydło Grzegorz (14), Suwalski Radosław (2), Pieńkowski Bartłomiej (13), Zaręba Mateusz