Koszykarze przegrali po dogrywce, złamany nos lidera!

Wojciech Augustyniak z podejrzeniem złamania nosa trafił do szpitala.
Wojciech Augustyniak z podejrzeniem złamania nosa trafił do szpitala. Fot. Archiwum
Niezwykle zacięte i emocjonujące spotkanie miało miejsce pomiędzy drużynami MKS MOS Pruszków i OKK Ostrołęka.

Podopieczni Marcina Baczewskiego walczyli ambitnie przez całe spotkanie i ulegli dopiero po dogrywce. Już w pierwszej kwarcie spotkania z boiska musiał zejść lider ostrołęckiego zespołu Wojciech Augustyniak, który po ataku rywala z podejrzeniem złamania nosa trafił do szpitala. Mimo to nasi koszykarze walczyli dzielnie, a po czterech kwartach wynik brzmiał 78:78. Niestety to gospodarze zagrali skuteczniej w doliczonym czasie meczu ostatecznie wygrali 93:88. - Rozegraliśmy dobre spotkanie i przegraliśmy dopiero po dogrywce po wątpliwych decyzjach sędziów - powiedział po meczu prezes OKK Michał Skowroński. - Do tego graliśmy okrojonym składem, a jeszcze poważnej kontuzji doznał Wojtek Augustyniak, co dodatkowo osłabiło nasz zespół - dodał.

MKS MOS Pruszków - OKK Ostrołęka 93:88 (21:20, 11:21, 26:25, 20:12, d. 15:10)
Punkty dla OKK: Ryfa 37, Janczewski 15, Wysocki 13, Augustyniak 11, Baczewski 7, Moskalik 5.