Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Kosmetyka kół zębatych

anek
Burmistrz Wyszkowa i spółka TMW wciąż nie mogą się dogadać co do ceny maszyn z byłej fabryki FSO przy ulicy Pułtuskiej.

Firma TMW chce odkupić dzierżawione obecnie od miasta maszyny do produkcji skrzyń biegów oraz halę fabryczną i grunt. Właściciele spółki uważają jednak, że miasto chce za maszyny za dużo pieniędzy.
W piatek 5 listopada burmistrz spotkał się z radnymi po tym, jak otrzymał ostateczną ofertę tej spółki na kupno maszyn wraz z gruntem i nieruchomosciami, które obecnie dzierżawią. Firma TMW zaproponowała wprawdzie, że jest skłonna zapłacić za majątek trochę więcej, niż oferowała wcześniej, ale to wciąż znacznie mniej niż żąda miasto.
Choć burmistrz radził się radnych co ma zrobić z ofertą TMW, ostateczna decyzja w tej sprawie należy wyłącznie do niego.
Grzegorz Nowosielski próbuje jednocześnie sprzedać również pozostały fabryczny majątek, który gmina przejęła po FSO w zamian za umorzenie zaległości podatkowych.
Miasto szuka inwestorów chętnych do przejęcia byłej fabryki. Burmistrz chce prowadzić rozmowy z drukarnią Winkowski z Piły, ale właściciel tej firmy jest obecnie w Ameryce.
Pojawiła się też u burmistrza inna firma zainteresowana inwestowaniem w Wyszkowie - holenderska firma produkująca kosmetyki. Jednak po obejrzeniu hal produkcyjnych uznała, że wytwarzanie kremów i odżywek w zapachu samochodowych smarów i olejów w zakładzie o tradycjach przemysłu samochodowego to niezbyt szczęśliwy pomysł.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki