MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Koronawirus Ostrołęka. Sprawy w sądzie odroczone. Do końca marca. 12.03.2020

Piotr Ossowski
Polska Press
Koronawirus Ostrołęka. Sprawy w sądzie odroczone. Do końca marca. Sądy będą pracować, ale zajmować się będą tylko sprawami bez udziału stron.

To kolejne obostrzenie związane z zagrożeniem epidemiologicznym związanym z koronawirusem.

Sąd Okręgowy w Ostrołęce – i podległe mu sądy rejonowe – odracza, do końca marca, wszystkie posiedzenia z udziałem stron. Już od piątku 13 marca 2020.

W stosownym zarządzeniu prezesa Sądu Okręgowego w Ostrołęce, zaznaczono, że w normalnym trybie rozpatrywane będą sprawy "pilne". O tym, czy dana sprawa jest "pilna" będą decydować sędziowie referenci. Jak poinformowano nas w sądzie, strony spraw, które były wyznaczone w okresie od 13 do 31 marca, są właśnie powiadamiane o ich odroczeniu.

Poniżej publikujemy zarządzenie prezesa SO w Ostrołęce

Zarządzenie nr 4/2020 Prezesa Sądu Okręgowego w Ostrołęce z dnia 12 marca 2020 r. w sprawie odwołania wyznaczonych terminów wokand w Sądzie Okręgowym w Ostrołęce w dniach od 13 marca do 31 marca 2020 r. (włącznie)

Na podstawie art. 54 § 2 ustawy - Prawo o ustroju sądów powszechnych (tj.Dz.U.2020.365) zarządzam, co następuje:

§ 1 Zdjęcie z wokandy spraw, w dniach od 13 marca do 31 marca 2020 r. włącznie, wyznaczonych do rozpoznania na rozprawie i posiedzeniach jawnych, z wyjątkiem spraw pilnych.

§2 Odwołanie zaplanowanych w dniach od 13 marca do 31 marca 2020 r. badań w Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów w Sądzie Okręgowym w Ostrołęce.

§3 1. Wykonanie § 1 polecam Przewodniczącym I, II i III Wydziału Sądu Okręgowego w Ostrołęce. 2. Wykonanie § 2 polecam Kierownikowi Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów w Sądzie Okręgowym w Ostrołęce.

Zobacz inne materiały

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki