Korona wygrała niezwykle ważny mecz w Bieżuniu

Strzelec pierwszej bramki dla Korony HiD, Robert Sokół.
Strzelec pierwszej bramki dla Korony HiD, Robert Sokół. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze Korony HiD Ostrołęka w meczu na szczycie rozgrywek pokonali w Bieżuniu miejscową Wkrę 3:2.

Podopieczni trenera Tomasza Słowika na bardzo trudnym terenie rozegrali dobre zawody i pokazali, że w końcówce rundy jesiennej nie ma na nich silnego zespołu.
Po dwóch kwadransach spotkania prowadzenie Koronie dał Robert Sokół. Gospodarze zdołali wyrównać dwie minuty później i do przerwy mieliśmy remisowy rezultat. Po zmianie stron bramki dla Korony zdobyli Michał Nosek i Piotr Kubat, z kolei gospodarze odpowiedzieli jeszcze w doliczonym czasie gry.

Podopieczni Tomasza Słowika mecz kończyli w dziesiątkę po czerwonej kartce w doliczonym czasie gry dla Michał Borkowskiego.

Wkra Bieżuń - Korona HiD Ostrołęka 2:3 (1:1)
Bramki: 32. 90+2. - Sokół 30. Nosek 68. Kubat 88.

Korona HiD: Szczechowiak - Górski, Manowski, Borkowski, Wysocki - Nowak (78. Słowik), Rupacz, Rychlik, Nosek - Kubat, Sokół