Korona rozbiła Żbik, fotel lidera utrzymany (zdjęcia)

Paweł Kuzia zdobył pierwszą bramkę dla Korony.
Paweł Kuzia zdobył pierwszą bramkę dla Korony. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD w spotkaniu przed własną publicznością pokonali Żbik Nasielsk 4:1.

Korona HiD Ostrołęka - Żbik Nasielsk

Goście to jeden z zespołów, który przed sezonem uważany był za faworyta w walce o awans do IV ligi. Teraz jednak okazało się, że to żółto-niebiescy w tej hierarchii są zdecydowanie wyżej plasowani i z pewnością zachowali pozycję lidera rozgrywek ligi okręgowej.

Prowadzenie już w czwartej minucie meczu Koronie dał Paweł Kuzia. Kilkanaście minut później goście odpowiedzieli za sprawą Tomasza Choroby, a następnie sami pomogli wyjść na prowadzenie Koronie strzelając samobójczą bramkę. Gospodarze za sprawą Piotra Kubata i Patryka Wysockiego zdobyli kolejne bramki i wygrali pewnie sobotnie starcie 4:1.

Korona HiD Ostrołęka - Żbik Nasielsk 4:1 (3:1)

Bramki: Kuzia 4. Osiński 27. (s) Kubat 33. Wysocki 85. - Choroba 21.

Korona HiD: Szczechowiak - Górski, Polak, Borkowski - Rychlik (70. Mierzejewski), Nosek, Wysocki, Kuzia, Nowak (65. Nadrowski) - Sokół (85. Słowik), Kubat (75. Olkowski)