Korona pokonała Wkrę Sochocin. Zobacz zdjęcia i wideo

Piłkarze ostrołęckiej Korony odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach ligi okręgowej. Tym razem w starciu 8. kolejki podopieczni trenera Michała Robaszkiewicza pokonali Wkrę Sochocin 2:0.

Pierwsze trafienie było dziełem Michała Noska, którzy wykorzystał dobre dogranie od Cezarego Stachowicza. W drugiej połowie meczu żółto-niebiescy mimo znacznej przewagi długo szukali drugiego gola. W ostatniej minucie spotkania drogę do bramki rywali znalazł Piotr Dąbrowski.

Kolejnym rywalem ostrołęckiej Korony będzie w wyjazdowym starciu Makowianka Maków Mazowiecki. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 26 września.

Korona Ostrołęka - Wkra Sochocin 2:0 (1:0)
Bramki: Nosek 28., Dąbrowski 90.

Korona: Szczechowiak - Gawrych (90. Ostrowski), Jastrzębski, Pełtak, Zięba - Karczewski, Stachowicz (80. Jóźwiak) - Dzbeński, Staszczuk (68. Parzych), Wargulewski (87. Dąbrowski), Staszczuk, Nosek