Korona pokonała Tęczę i objęła fotel lidera (zdjęcia, wideo)

W ofensywnej akcji Patryk Wysocki.
W ofensywnej akcji Patryk Wysocki. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi dobrym spotkanie i zwycięstwem 2:1 nad Tęczą Ojrzeń rozpoczęli rundę wiosenną rozgrywek ligi okręgowej.

Korona HiD Ostrołęka - Tęcza Ojrzeń

Podopieczni trenera Tomasza Słowika od pierwszych minut meczu mieli przewagę i stwarzali coraz groźniejsze akcję pod bramką rywala. Piłkarze z Ojrzenia grali z kontry, upatrując w tym szansy na strzelenie bramki i odniesienie zwycięstwa.

Po kwadransie gry plac gry musiał opuścić Daniel Wargulewski, który doznał kontuzji mięśnia Achillesa. Korona grała jednak z minuty na minutę coraz lepiej i w 29. minucie gry strzeliła pierwszą bramkę za sprawą Kamila Rupacza.

Jeszcze przed przerwą do siatki rywali trafił Piotr Kubat popisując się ładnym uderzeniem na bramkę rywala (zobacz wideo). Po zmianie stron goście odpowiedzieli honorowym trafieniem, ale to Korona zdobyła komplet punktów.

Korona HiD Ostrołęka - Tęcza Ojrzeń 2:1 (2:0)

Bramki: Rupacz 29. Kubat 44. - nieznany 70.

Korona HiD: Szczechowiak - Manowski, Gawrych, Rupacz, Mierzejewski, Rychlik, Chodkowski (65. Orzoł), Wargulewski (17. Dzbeński), Wysocki, Sokół, Kubat (58. Nosek)