Korona Ostrołęka ze zmiennym szczęściem. Porażka i zwycięstwo [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłkarze czwartoligowej Korony Ostrołęka mają za sobą kolejne dwa sparingi w ramach przygotowań do rundy wiosennej w IV lidze mazowieckiej. W tym tygodniu szczęście było zmienne. Udało się odnieść jedno zwycięstwo, ale przytrafiła się też porażka.

W środę rywalem żółto-niebieskich była ekipa Wissy Szczuczyn, ósmy zespół IV ligi podlaskiej. Kibice, którzy przybyli na stadion przy Witosa nie mogli narzekać na brak emocji, bo padło aż sześć bramek.

Tym razem lepsi okazali się goście, w barwach których oglądaliśmy wielu znanych w naszym regionie piłkarzy - m.in. Roberta Cychola (kiedyś Narew i Korona Ostrołęka), Adriana Mleczka (kiedyś Narew Ostrołęka) czy Dariusza Korytkowskiego (w przeszłości Tęcza Łyse). W Szczuczynie występuje też Bartosz Zmierczak z Ostrołęki.

Goście wygrali ten mecz 4:2, a bramki dla ostrołęckiej Korony strzelili Marcin Kraska i Dominik Dzwonkowski.

Sparing z KS CK Troszyn

W kolejnym sparingu ostrołęczanie zmierzyli się z KS CK Troszyn. Derby regionu były wyrównane, do przerwy mieliśmy wynik 0:0, lecz ostatecznie w drugiej połowie to podopieczni Tomasza Staniórskiego przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ostateczny wynik to 2:1 dla Korony.

9 marca Korona rozegra ostatni sparing. Rywalem będzie ŁKS Łomża.