Korona Ostrołęka rozbiła GKS Strzegowo [ZDJĘCIA]

Okazale wypadł ostatni mecz Korony Ostrołęka na własnym stadionie w sezonie 2016/17. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego rozbili GKS Strzegowo 7:0, rewanżując się tym samym za jesienną porażkę na wyjeździe

Jesienią GKS Strzegowo sprawił sporą sensację, wygrywając z Koroną 2:1. Tym razem nie mogło być mowy o powtórce, gdyż już od pierwszej minuty gospodarze ruszyli do ataku. Po kilkunastu sekundach mogło być 1:0, bo przed szansą stanął Dzbeński, lecz piłka trafiła w bramkarza gości. W 25. minucie było już 1:0 - w polu karnym gości najlepiej odnalazł się obrońca Dariusz Jastrzębski, strzelając inauguracyjnego gola. Jeszcze w pierwszej połowie na listę strzelców wpisali się Michał Nosek i Maciej Staszczuk.

Bohaterem drugiej połowy został Piotr Kubat. W 61. minucie zastąpił na placu gry Macieja Staszczuka, a później rozpoczął festiwal strzelecki - trafiał do siatki w 69., 74. i 86. minucie. Bramkę dołożył też doświadczony Piotr Strzeżysz, co oznaczało jedno: Korona wygrywa 22. raz w sezonie, tym razem efektownie 7:0 z GKS Strzegowo.

Korona Ostrołęka - GKS Strzegowo 7:0 (3:0)
Bramki: 25' Jastrzębski, 28' Nosek, 35' Staszczuk, 69' 74' 86' Kubat, 81' Strzeżysz

KORONA: Szczechowiak - Skorupka, Jastrzębski (59' Skarzyński), Karczewski, Kowalczyk, Górski, Strzeżysz, Nosek, Laska, Dzbeński, Staszczuk (61' Kubat).