Korona Ostrołęka. IV liga: Sytuacja Korony się komplikuje po meczu z Mławianką [WIDEO, ZDJĘCIA]

Korona Ostrołęka. IV liga: Piłkarze Korony Ostrołęka nie zdobyli punktów w niezwykle ważnym meczu z Mławianką Mława. W meczu 26. kolejki IV ligi mazowieckiej grupy północnej piłkarze z Mławy zwyciężyli w Ostrołęce 3:1.

Pierwsza bramka padła w 43. minucie meczu. Bramkę "do szatni" dla Mławianki strzelił Marcin Tomczak. Po przerwie ten sam zawodnik podwyższył na 2:0 i po godzinie gry sytuacja Korony Ostrołęka była skomplikowana. Niestety, nie udało się już odrobić strat. Obie drużyny strzeliły jeszcze po jednej bramce. Gola dla ostrołęczan strzelił niezawodny kapitan drużyny Piotr Strzeżysz, natomiast dla gości strzelił Maciej Rogalski.

Kolejne mecze

Do końca sezonu pozostały jeszcze cztery kolejki. Koronę czekają mecze z Ząbkovią Ząbki, Mazovią Mińsk Mazowiecki, MKS Przasnysz i MKS Ciechanów. Obecnie podopieczni Tomasza Staniórskiego zajmują 11. miejsce z dorobkiem 32 punktów.