Korona ograła PAF Płońsk na wyjeździe

Piłkarze Korony wciąż plasują się na czwartej lokacie
Piłkarze Korony wciąż plasują się na czwartej lokacie Arkadiusz Dobkowski
Płońska Akademia Futbolu musiała uznać wyższość ostrołęckiej Korony, ulegając 1:2.

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego o zwycięstwo walczyli do samego końca. Gospodarze świetną okazję do strzelenia bramki mieli w 25. minucie meczu, ale Sebastian Szczechowiak obronił rzut karny. Po zmianie stron gospodarze PAF Płońsk wyszedł na prowadzenie, wykorzystując drugą jedenastkę. W kolejnych minutach meczu Korona odrobiła straty po trafieniu Arkadiusza Kowalczyka. W końcówce meczu drugie trafienie dla gości zdobył Piotr Kubat i zapewnił zwycięstwo żółto-niebieskim.

W ostatnim meczu sezonu ligi okręgowej Korona Ostrołęka podejmie Nadnarwiankę Pułtusk. Spotkanie zostanie rozegrane w środę, 15 czerwca o godz. 17.30 na stadionie przy ulicy Witosa.

PAF Płońsk - Korona Ostrołęka 1:2 (0:0)
Bramki: 52.(k) - Kowalczyk 66., Kubat 89.

Korona: Szczechowiak - Zięba, Skarzyński, Jastrzębski, Obuchowicz (60. Chmielewski) - Ludwiczak (60. Laska), Górski, Nosek, Kowalczyk, Staszczuk (90.+2 Pałaszewski) - Kubat (90. Siurnicki)