Korona na remis z liderem. Minuta ciszy dla Różańskiego [WIDEO, ZDJĘCIA]

Z tego wyniku z pewnością bardziej zadowoleni będą piłkarze Korony Ostrołęka. W Wielką Sobotę na własnym stadionie zremisowali oni z Huraganem Wołomin 0:0. Punkt jest cenny, bowiem Huragan to lider IV ligi.

Spotkanie rozpoczęła minuta ciszy poświęcona pamięci śp. Sławomira Różańskiego - byłego piłkarza Korony Ostrołęka, który zmarł dzisiejszej nocy w wieku 44 lat. Był to spory cios dla całej społeczności klubu. Trener Korony Tomasz Staniórski miał okazję występować z Różańskim w ostrołęckiej drużynie.

Na boisku przewagę optyczną - szczególnie w drugiej połowie - mieli goście, ale ostrołęcka Korona również nie dawała za wygraną i ambitnie walczyła z wyżej notowanym rywalem. Ostatecznie po 90 minutach sędzia zagwizdał po raz ostatni przy wyniku bezbramkowym.

W najbliższą środę o 17.00 Korona zmierzy się u siebie (przy Witosa 1) z III-ligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w meczu ćwierćfinałowym mazowieckiego Pucharu Polski.

Korona Ostrołęka - Huragan Wołomin 0:0

Korona: Łyziński - Kowalczyk (76. Muchin), Jastrzębski, Borkowski, Drozdowski (60. Laska), Dzbeński, Strzeżysz, Gąska,, Skorupka, Słowik (76. Galarski), Dzwonkowski.