Korona lepsza od Ostrovi w sparingu

Piłkarze Korony HiD dobrze prezentują się w okresie przygotowawczym.
Piłkarze Korony HiD dobrze prezentują się w okresie przygotowawczym. Fot. A. Dobkowski
W spotkaniu rozegranym na sztucznej nawierzchni boiska przy ulicy Witosa w Ostrołęce piłkarze Korony HiD Ostrołęka pokonali Ostrovię Ostrów Mazowiecka 3:2.

Bramki dla podopiecznych Tomasza Słowika strzelili Piotr Kubat, Tomasz Rępa (testowany zawodnik Ostrovi) oraz Michał Rychlik. Dla gości w pierwszej połowie meczu do siatki rywali trafiali Sławomir Różański i Daniel Góral.

Kolejny, tym razem wewnętrzny sparing piłkarze Korony HiD Ostrołęka rozegrają w sobotę, również na sztucznym boisku przy ulicy Witosa.

Korona HiD Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:2 (1:2)
Bramki dla Korony: Kubat, Rępa Rychlik - Różański (k), Góral

Korona HiD: Szczechowiak - Polak, Jędrzejczyk, Świętochowski Milewski - Nienałtowski, Rupacz, Wargulewski, Gawrych, Sokół, Kubat

w drugiej połowie zagrali także Puka, Baczewski (bramkarze) oraz Rychlik, Manowski, Rępa, Dzieruk, Bałas, Nadrowski, Nowak, Wiliński, Słowik, Szcześniak, Retes.