Korona II Ostrołęka wraca na szczyt B Klasy [ZDJĘCIA]

Piłkarze Korony II Ostrołęka wykorzystali potknięcie Iskry Zaręby Kościelne i wrócili na pierwsze miejsce w tabeli B Klasy ostrołęckiej. Podopieczni Michała Robaszkiewicza na własnym stadionie rozgromili ekipę KS Pniewo aż 8:1.

Mecz na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa zakończył się prawdziwym pogromem, choć jeszcze do 20. minuty nie obejrzeliśmy żadnej bramki. Wtedy to jednak Maciej Staszczuk strzelił cztery gole w dziesięć minut, praktycznie rozstrzygając losy meczu. Jeszcze przed przerwą kolejne bramki dołożyli Jakub Laska i Michał Nosek. W drugiej połowie goście zdobyli bramkę z rzutu karnego, ale odpowiedzieli na nią Artur Muchin i Daniel Zabielski.

Korona zwyciężyła 8:1 i ponownie jest liderem rozgrywek ósmej ligi, wyprzedzając o trzy punkty Iskrę Zaręby Kościelne i o cztery punkty Narew Ostrołęka.

Korona II Ostrołęka - KS Pniewo 8:1 (6:0)
Bramki: 20. 25. 27. 30. Staszczuk, 33. Laska, 36. Nosek, 64. Muchin, 79. Zabielski - 53. Ciepiela

Korona II: Jaroszewski - Borkowski, Karczewski, Kowalczyk, Modzelewski, Gąska, Laska, Macioch, Muchin, Staszczuk, Nosek. Zagrali również: Skierkowski, Kurowicki, Buchalski, Chmielewski, Przytuła, Skarzyński, Zabielski.