Korona HiD z kompletem punktów. Zobacz zdjęcia i wideo

Redakcja
Po drugiej strzelonej bramce dla ostrołęckiej Korony HiD w zespole zapanowała euforia radości.
Korona HiD Ostrołęka po ciekawym pojedynku pokonała Mazur Gostynin 2:1, w spotkaniu 3. kolejki IV ligi mazowieckiej - grupy północ. To nie było łatwo spotkanie dla podopiecznych trenerów Tomasza Słowika i Roberta Sokoła.

Korona HiD Ostrołęka - Mazur Gostynin

Już w piątej minucie meczu to goście objęli prowadzenie za sprawą Damiana Surmaka, który pokonał Sebastiana Szczechowiaka. W kolejnych minutach meczu gospodarze starali się odrobić straty, ale nie potrafili sforsować defensywy gości z Gostynina.

Po pierwszym wyrównanym kwadransie drugiej odsłony meczu, Korona HiD zaczęła atakować coraz odważniej, a obrońcy Mazura popełniali coraz więcej błędów. Jeden z nich świetnie wykorzystał Michał Nosek, który otrzymał dobre podanie w pole karne od Pawła Kuzi i sprytnym strzałem wpisał się na listę strzelców.

Podopieczni trenerów Tomasza Słowika i Roberta Sokoła poszli za ciosem i już pięć minut później wyszli na prowadzenie. Tym razem Piotr Kamionowski przeprowadził świetną indywidualną akcję, minął dwóch rywali i w sytuacji sam na sam, nie dał szans bramkarzowi rywali.

W ostatnim kwadransie gry żółto-niebiescy mogli jeszcze podwyższyć prowadzenie, ale brakowało szczęścia przy wykańczaniu akcji przez Krzysztofa Majewskiego i Michała Noska. Gospodarze kończyli spotkanie w dziesiątkę. Za drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę z boiska wyleciał obrońca Michał Borkowski.

Korona HiD Ostrołęka - Mazur Gostynin 2:1 (0:1)

Bramki: Nosek 70. P. Kamionowski 75. - Surmak 5.

Korona HiD: Szczechowiak - K. Kamionowski, Karczewski, Grochocki, Borkowski - Dzbeński (69. Kuczewski), P. Kamionowski, Waś, Majewski, Kuzia (89. Obuchowicz) - Sokół (56. Majewski), Nosek (84. Szkopek)