W walce o piłkę Marek Kaliszewski i Paweł Kuzia.
W walce o piłkę Marek Kaliszewski i Paweł Kuzia. A. Dobkowski
Korona HiD Ostrołęka i Ostrovia Ostrów Mazowiecka podzieliły się punktami w starciu 5. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej. W efekcie podopieczni trenerów Tomasza Słowika i Roberta Sokoła stracili fotel lidera.

Korona HiD Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Maz.

Początek spotkania na stadionie przy ulicy Witosa należał do gospodarzy, którzy więcej operowali piłką, ale nie potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji bramkowych. Groźnie za to odpowiadali goście, którzy byli bliscy strzelenia gola po strzałach Rafała Rakowieckiego i Piotra Zacheji. Po pierwszej połowie spotkania podopieczni Pawła Kowalczyka prowadzili 1:0, po bramce do szatni strzelonej z rzutu karnego przez Marka Kaliszewskiego.

W drugiej połowie zdecydowanie większą inicjatywą wykazali się gospodarze, ale brakowało skuteczności. W 66. minucie spotkania padł jedyny gol dla żółto-niebieskich. Rzut karny podyktowany za faul na Pawle Kuzi na bramkę zamienił Michał Nosek, dla którego było to już szóste trafienie w rundzie jesiennej.

Mimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji do strzelenia bramki spotkanie zakończyło się podziałem punktów przy wyniku 1:1.

Korona HiD Ostrołęka - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:1 (0:1)

Bramki: Nosek 66.(k) - Kaliszewski 45. (k)