Korona HiD najlepsza w turnieju Narew Cup 2013. Zobacz zdjęcia i wideo

Młodzi piłkarze Korony HiD zaprezentowali duże umiejętności.
Młodzi piłkarze Korony HiD zaprezentowali duże umiejętności. A. Dobkowski
Piłkarze Korony HiD Ostrołęka prowadzeni przez trenera Jacka Ćwieka odnieśli zwycięstwo w turnieju Narew Cup 2013 dla rocznika 2002 i młodsi rozgrywanym w hali im. Arkadiusza Gołasia.

Narew Cup 2013 dla rocznika 2002

W zawodach wystąpiło w sumie jedenaście zespołów, bowiem mimo zapowiedzi nie dojechała drużyna z Różana. W grupie finałowej piłkarze Korony HiD Ostrołęka odnieśli zwycięstwa nad UKS Moja Ostrołęka 4:0, Polonią Lidzbark Warmiński 4:0 i UKS Błyskawica Warszawa 2:0.

W efekcie nie tylko wygrali turniej, ale zdobyli również nagrodę dla najlepszego bramkarza - Michała Fuksińskiego oraz króla strzelców - Bartosza Głażewskiego. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kamil Dajnowski (MKS Polonia Lidzbark Warmiński).

Korona HiD Ostrołęka wystąpiła w składzie:
Michał Fuksiński, Aleksander Juchniewicz, Szymon Rutkowski, Oliwia Wilczewska, Adrian Łaszczewski, Patryk Gumowski, Piotr Wojs, Bartosz Głażewski, Jakub Soliwoda, Michał Piliszek.

Czwarte miejsce w turnieju przypadło drugiej ostrołęckiej drużynie - UKS Moja Ostrołęka. Dwie drużyny UKS Narew zajęły odpowiednio szóstą i siódmą lokatę.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. Korona HiD Ostrołęka, 2. UKS Błyskawica Warszawa, 3. MKS Polonia Lidzbark Warmiński, 4. UKS Moja I Ostrołęka, 5. Pogoń Grodzisk Mazowiecki, 6. UKS Narew I Ostrołęka, 7. UKS Narew II Ostrołęka, 8. Sokół OSiR Serock, 9. Młode Orły II Pułtusk, 10. UKS Moja II Ostrołęka, 11. Młode Orły I Pułtusk.