Konkurs FOTKA Z WAKACJI. Przyślij zdjęcie, wygraj fajne nagrody

red
Pokażcie nam, gdzie i jak spędzacie wakacje. Na autorów najciekawszych zdjęć czekają nagrody, m.in. kolacja w Nikko Sushi w Ostrołęce

Do udziału w tym konkursie zapraszamy mieszkańców Ostrołęki i powiatów ostrołęckiego, ostrowskiego, makowskiego i przasnyskiego. Czekamy na Wasze ulubione fotki z wakacji 2017.

KLIKNIJ i prześlij zdjęcie na adres:

online@tygodnikostrolecki.pl

Ważne:

  • zdjęcie (lub zdjęcia, ale nie więcej niż trzy od jednego autora) powinny być dobrej jakości i rozdzielczości. Opiszcie je w kilku słowach i dodajcie zgodę na publikację.

  • Na Wasze zdjęcia czekamy do 25 sierpnia 2017 roku. Co tydzień, w każdy wakacyjny wtorek, będziemy publikować najciekawsze wakacyjne zdjęcie w papierowym wydaniu Tygodnika Ostrołęckiego (wybrane przez redakcyjne jury spośród nadesłanych w danym tygodniu). Zaś pomiędzy wydaniami papierowymi wszystkie fotki są publikowane na www.to.com.pl.

  • Zdjęcie-laureat tygodnia zostanie zakwalifikowane do finału plebiscytu. Spośród finałowych dziewięciu zdjęć najlepsze trzy wybiorą w głosowaniu czytelnicy: klikami, lajkami oraz SMS-ami. Głosowanie potrwa od 29 sierpnia do 3 września.

  • Rozstrzygnięcie konkursu na łamach TO nastąpi 5 września.

.

A takie mamy dla Was nagrody:

Za pierwsze miejsce – kolacja dla dwóch osób w Nikko Sushi w Ostrołęce (o wartości 150 zł)

Nikko Sushi - tu zjesz pyszną kolację, kliknij

oraz bon upominkowy, ufundowany przez Klinikę Zdrowia i Urody Karoliny Zalewskiej w Ostrołęce (o wartości 200 zł).

Klinika Zdrowia i Urody Karoliny Zalewskiej - tu zrealizujesz voucher, kliknij

Za drugie miejsce – bon upominkowy ufundowany przez Klinikę Zdrowia i Urody Karoliny Zalewskiej w Ostrołęce (o wartości 200 zł oraz książki wydawnictw Czwarta Strona i Samo Sedno o wartości ok. 70 zł. Za trzecie miejsce bon upominkowy ufundowany przez Klinikę Zdrowia i Urody Karoliny Zalewskiej w Ostrołęce (o wartości 200 zł).

Tu znajdziecie regulamin plebiscytu: Fotka z wakacji 2017 - regulamin

Zobaczcie, kto już przysłał zdjęcia na konkurs![/cs]

Dodaj ogłoszenie