Komplet punktów Narwi, punkt Korony HiD. Zobacz zdjęcia i wideo

A. Dobkowski
Ambitnie walczący od pierwszych minut o piłkę Kacper Krawul.
Ambitnie walczący od pierwszych minut o piłkę Kacper Krawul. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi odnieśli pewne zwycięstwo nad Błękitnymi Raciąż 3:0. W środowe popołudnie na stadionie przy ulicy Witosa podopieczni Marcina Romana rozegrali dobrze zawody i stworzyli sobie sporo dogodnych sytuacji do strzelenia bramki.

MKS Narew Ostrołęka - Błękitni Raciaż

Już w piątek minucie meczu golkipera gości pokonał Piotr Dawidzki, który wykorzystał dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego. W kolejnych minutach meczu niebiesko-czerwoni mieli jeszcze kilka sytuacji strzeleckich. Najlepsze z nich mieli Karol Pietrasiak i Kacper Krawul.

Piłkarze z Raciąża robili wszystko, co w ich mocy, aby doprowadzić do wyrównania, ale świetną dyspozycją popisał się w bramce gospodarzy Andrzej Łyziński, który ratował kilkukrotnie swój zespół przed utratą gola.

Po zmianie stron Narwianie szybko strzelili drugą bramkę za sprawą Dominika Dzwonkowskiego i mecz zaczął układać się pod ich dyktando. Na dziesięć minut przed końcem meczu ten sam zawodnik zdobył kolejną bramkę, a podopieczni trenera Marcina Romana mogli jeszcze zdobyć gole za sprawą Tomasza Niedźwieckiego i Karola Pietrasiaka.

Tym razem zabrakło jednak precyzji przy wykończeniu świetnie wyprowadzonych akcji. Goście również mogli zdobyć honorową bramkę, ale po strzale z rzutu wolnego Macieja Kowalskiego, futbolówka trafiła w słupek.

MKS Narew Ostrołęka - Błękitni Raciąż 3:0 (1:0)

Bramki: Dawidzki 5., D. Dzwonkowski 50. 80.

Narew: Łyziński - Gawrych, Dawidzki, Zalewski, Skorupka - D. Dzwonkowski (81. Kubat), Stachowicz (69. Pełtak), Strzeżysz, Sowa (46. Górski), Krawul (59. Niedźwiecki) - Pietrasiak

Zobacz drugą bramkę środowego starcia strzeloną przez Dominika Dzwonkowskiego

***
W drugim środowym starciu 2. kolejki IV ligi mazowieckiej Korona HiD Ostrołęka na wyjeździe zremisowała z Mławianką Mława 1:1.

Mławianka Mława - Korona HiD Ostrołęka 1:1 (1:0)

Bramki: 30. - Nosek 65. (k)

Korona HiD: Szczechowiak - K. Kamionowski, Karczewski, Grochocki, Borkowski - Dzbeński (85. Obuchowicz), P. Kamionowski, Waś, Majewski (70. Sokół) - Kuzia (78. Kuczewski), Nosek (88. Szkopek)