Kolejny świetny mecz Trójki Ostrołęka! Wygrana z AZS AWF [WIDEO, ZDJĘCIA]

Szczypiorniści Trójki Ostrołęka idą jak burza przez rozgrywki II ligi gr. 3B. Podopieczni Rafała Niećki rozegrali kolejne bardzo dobre spotkanie i odnieśli zasłużone zwycięstwo z AZS AWF Warszawa. Wygrali 34:30.

Normą w tym sezonie staje się, że piłkarze ręczni Trójki rozgrywają jedną fantastyczną połowę. Tym razem była to pierwsza odsłona meczu, w której ostrołęczanie zdominowali boiskowe wydarzenia. Tym samym po 30 minutach prowadzili z AZS AWF 20:18. W drugiej połowie goście odrobili część strat,ale ostatecznie to Trójka zwyciężyła 34:30.

Najwięcej bramek w naszej drużynie w tym meczu rzucili Rafał Niećko i Sławomir Dmowski - po sześć. Ostrołęczanie po pięciu meczach mają na swoim koncie cztery zwycięstwa. Oznacza to, że nasi szczypiorniści zajmują drugie miejsce w tabeli.

Trójka Ostrołęka - AZS AWF Warszawa 34:30 (20:12)

Trójka: Dworak, Deptuła 4, Obidziński 2, Milewski 4, Kosiński 4, Kraszewski 3, Grabowski 1, Zieliński, Minasiewicz, Dmowski 6, Niećko 6, Kolanowski, Sumiński 1, Wojdyna 3.