Kolejne podium Szymańskiego

Archiwum
Emil Szymański na trasie wyścigu.
Emil Szymański na trasie wyścigu. Archiwum
Bardzo dobry start w barwach Kliwer Bike Team zaliczył Emil Szymański. Tym razem makowianin zajął trzecie miejsce podczas zawodów Merida Mazovia MTB Marathon rozegranych w Lublinie.

Zawody były ósmą rundą zawodów Merida Mazovia MTB Marathon. Emil Szymański wystartował na dystansie GIGA - 88 kilometrów. Zawodnik Kliwer Bike Team najwięcej czasu stracił między czwartym, a szóstym punktem kontrolnym. W ósmej rundzie zawodów Merida Mazovia MTB Marathon z czasem 3:18:21 zwyciężył Michał Bujan (Plannja Racing Team), a na drugim stopniu podium stanął Krzysztof Morawski (Airbike.pl), który wyprzedził makowianina o sześć minut. W klasyfikacji OPEN na 69 wszystkich startujących zawodników Emil Szymański zajął 48 miejsce.