Sanktuarium p.w. św. Antoniego
Wtorek 7 styczeń
Godz. 15.00
ul. 11 Listopada 13 - 2 ks.
ul. 11 Listopada 17 - 2 ks.
ul. 11 Listopada 17A - 1 ks.
Środa 8 styczeń
Godz. 15.00
ul. 11 Listopada 10 - 2 ks.
ul. 11 Listopada 14 - 1 ks.
ul. 11 Listopada 19 - 2 ks.
Czwartek 9 styczeń
Godz. 15.00
ul. 11 Listopada 10A - 2 ks.
ul. Prądzyńskiego 17 - 1 ks.
ul. Prądzyńskiego 19 - 1 ks.
ul. Prądzyńskiego 21 - 1 ks.
Piątek 10 styczeń
Godz. 15.00
ul. Prądzyńskiego 1 - 2 ks.
ul. Prądzyńskiego 23 - 1 ks.
ul. Prądzyńskiego 23A - 1 ks.
ul. Prądzyńskiego 23B - 1 ks.
Sobota 11 styczeń
Godz. 9.30
ul. Kopernika 10, Kopernika (domy pryw.),
Przechodnia - 1 ks.
ul. Gomulickiego (domy pryw.) i Skryta - 1 ks.
ul. Piłsudskiego i Starosy Kosa (domy pryw.) - 1 ks.
ul. Szkolna - 1 ks.
ul. Dobrzańskiego 4 - 1 ks.
Poniedziałek 13 styczeń
Godz. 15.00
ul. Dobrzańskiego 12 i 14 - 3 ks.
ul. Starosty Kosa 8 - 1 ks.
ul. Hallera (domy pryw.), 11 Listopada str. lewa (domy pryw.) - 1 ks.
Parafia św. Zbawiciela:
07 stycznia - Wtorek
1. Modrzejewskiej 11 - 1 ksiądz
2. Modrzejewskiej 13 I, III klatki - 1 ksiądz
3. Modrzejewskiej 13 i 17 IV klatka - 1 ksiądz
4. Modrzejewskiej 17 I, III klatki - 1 ksiądz
08 stycznia - Środa
1. Modrzejewskiej 15 - 1 ksiądz
2. Modrzejewskiej 19 I, III klatki - 1 ksiądz
3. Modrzejewskiej 19 i 21 IV klatka - 1 ksiądz
4. Modrzejewskiej 21 I, III klatki - 1 ksiądz
09 stycznia - Czwartek
1. Jaracza 2 - 1 ksiądz
2. Jaracza 4 I, III klatki - 1 ksiądz
3. Jaracza 4 i 8 IV klatka - 1 ksiądz
4. Jaracza 8 I, III klatki - 1 ksiądz
10 stycznia - Piątek
1. Jaracza 14 - 1 ksiądz
2. Jaracza 4A - 1 ksiądz
3. Jaracza 6 - 1 ksiądz
4. Jaracza 8A - 1 ksiądz
11 stycznia - Sobota
1. Kasprzaka i Kędzierskiego - 1 ksiądz
2. Okrzei, Krzesickiego, Wysockiego - 1 ksiądz
3. Powstańców i 6 września - 1 ksiądz
4. Stefczyka - 1 ksiądz
13 stycznia - Poniedziałek
1. Jaracza 10 - 1 ksiądz
2. Jaracza 12 I, III klatki - 1 ksiądz
3. Jaracza 12 i 16 IV klatka - 1 ksiądz
4. Jaracza 16 I, III klatki - 1 ksiądz
Tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym czasie prosimy o zgłaszanie się do kancelarii lub zakrystii, celem ustalenia terminu kolędy.
Parafia p.w. Nawiedzenia NMP (fara):
7 stycznia - wtorek:
ul. Padlewskiego bloki nr 51a,b,c, od godz. 10.00
ul. Wierzbowa, Warszawska i budynek kolejowy od godz. 13.00
ul. Orła Bielika, Padlewskiego i Sobótkowa od godz. 15.00
ul. Staniszewskiego i Ordona, od godz. 15.00
8 stycznia - środa:
ul. Ks. Brzóski, Pisarki, Marsowa, od godz. 13.00
Kruki: ul. Pogodna, Storczykowa, Tęczowa, Frezjowa, Jaśminowa, Chabrowa, Magnoliowa, Fiołkowa, Bławatkowa, Łubinowa, od godz. 15.00
ul. Sikorskiego, od godz. 15.00
ul. Chopina i Sienkiewicza - domy prywatne, od godz. 15.00.
9 stycznia - czwartek:
ul. Warszawska, Akacjowa, Pogodna, Jałowcowa, od godz. 13.00
ul. Bojowników, Podchorążych, Czeczotka - przy rzece, Szarych Szeregów, Chomicza, od 15.00
ul. Zwycięzców od godz. 15.00.
10 stycznia - piątek:
Drężewo: ul. Spokojna, Cicha, Sztabowa, Szańcowa, od godz. 15.00
ul. Walecznych, od godz. 15.00
ul. Jagiełły, Juranda, Zyndrama, od godz. 15.00
11 stycznia - sobota:
Białobiel, od godz. 8.30.
Parafia p.w. św. Franciszka z Asyżu:
7 stycznia 2014 r. wtorek
Jezierskiego 6 ..................................... I ksiądz godz. 15:00
Jezierskiego 10 ................................... II ksiądz godz. 15:00
Sikorskiego 47 ...............................III ksiądz godz. 15:00
Sikorskiego 49 ............................. IV ksiądz godz. 15:00
8 stycznia 2014 r. środa
Jezierskiego 4B (nr 1-35).................I ksiądz godz. 15:00 - ul. Nowotki
Jezierskiego 4B (nr 36-45) .............II ksiądz godz. 15:00
Jezierskiego 4A ........................ II ksiądz od godz. 16:00
Jezierskiego 2 i 4 .......................... III ksiądz godz. 15:00
Jezierskiego 8 .......................... IV ksiądz od godz. 15:00
9 stycznia 2014 r. czwartek
Pileckiego 4 (1 - 30) ..................I ksiądz godz. 15:00 - ul. Zubrzyckiego
Pileckiego 4 (31 - 58) ................II ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 6 (1 - 30) ..............III ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 6 (31 - 65) ............IV ksiądz godz. 15:00
10 stycznia 2014 r. piątek
Pileckiego3 (nr 1-10) ................... I ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 1 .................................. I ksiądz godz. 16:30
Pileckiego 3 (nr 11-20) ................ II ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 5 ................................. II ksiądz godz. 16:30
Pileckiego 7 ............................... III ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 21 .............................. IV ksiądz godz. 15:00
11 stycznia 2014 r. sobota
Ostrowska i Ławska ..................................... I ksiądz godz. 9:00
Poziomkowa, Konwaliowa, Jaśminowa ...... II ksiądz godz. 9:00
Konarskiego ................................................III ksiądz godz. 9:00
Kołłątaja .............................................III ksiądz godz. ok. 11:30
Maliszewskiego ................................III ksiądz godz. ok. 13:00
Komisji Eduk. Narod. …………............... IV ksiądz godz. 9:00
13 stycznia 2014 r. poniedziałek
Pileckiego 11(nr 11- 20)............... I ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 13 ............................... I ksiądz godz. 16:30
Pileckiego 11(nr 1-10)................. II ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 9 ................................ II ksiądz godz. 16:30
Pileckiego 17 (nr 1-10).............. III ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 15 ............................ III ksiądz godz. 16:30
Pileckiego 17(nr 11-20)............ IV ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 19 ........................... IV ksiądz godz. 16:30
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?