Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Kiermasz w szpitalu

(mn)
Kiermasz w makowskim szpitalu
Kiermasz w makowskim szpitalu Fot M. Nożyńska
Kiermasze z ubraniami odbywają się nie tylko w domu kultury, ale także w szpitalu. 13 sierpnia można było tam kupić ubrania i srebro. Tydzień wcześniej sprzedawano tu ubrania medyczne.

Kiermasz w makowskim szpitalu
(fot. Fot M. Nożyńska )

Jak powiedział nam dr Jerzy Kasprzyk, zastępca dyrektora szpitala ds. medycznych, szpital za wynajmowanie handlowcom sali konferencyjnej bierze pieniądze.
Nie są to wielkie kwoty, ale zawsze dla szpitala jest to zastrzyk gotówki. Myślę, że gdy sala stoi pusta, sensowne staje się jej wynajęcie. Część osób pracuje w szpitalu w cyklu dwunastogodzinnym, może zatem nie mieć czasu na zrobienie zakupów. Ułatwiamy to pracownikom. Wykorzystując przerwy w pracy, mogą zapoznać się z ofertami handlowców powiedział nam dr Kasprzyk.
Spytaliśmy przedstawiciela organu prowadzącego, starostę makowskiego, co sądzi o organizacji kiermaszów w szpitalu. Kazimierz Białobrzeski powiedział nam, że nie wiedział, iż w szpitalu są organizowane kiermasze.
To pomysł oryginalny, ale każdy sposób jest dobry, żeby pozyskać pieniądze o ile nie zakłóca pracy szpitala skomentował starosta.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki