Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Kandydatka na Wójta Roku

Marek Chrzanowski
Grażyna Wróblewska
Grażyna Wróblewska Fot. A. Suchcicka
Grażyna Wróblewska - wójt gminy Przasnysz zakwalifikowała się do "dziesiątki" najlepszych wójtów w Polsce. Od 22 lutego do 14 marca na antenie telewizyjnej zostaną zaprezentowane sylwetki 10 samorządowców, którzy w ubiegłym roku zasłużyli się szczególną pracą i osiągnięciami na rzecz swojej gminy.

Konkurs "Wójt Roku 2003" organizowany jest przez Redakcję Audycji Wsi i Rolnictwa Programu I Telewizji Polskiej. Honorowy patronat nad nim objęli marszałek Senatu prof. Longin Pastusiak oraz minister rolnictwa i rozwoju wsi Wojciech Olejniczak. Sylwetki kandydatów do tego zaszczytnego tytułu zaprezentowane zostaną w telewizji, a zwycięzcę wyłonią widzowie, którzy będą oddawać swoje głosy w systemie audiotele. Uroczystość finałowa odbędzie się 19 marca o godzinie 18.00 w Pałacu Małachowskich w Nałęczowie.
Kandydaci prezentowani są w programie "Tydzień" nadawanym o godz. 12.25 w niedziele i środy (23 lutego, 25 lutego, 1 i 3 marca, 8 i 10 marca).
Kandydatura Grażyny Wróblewskiej została wysunięta pod koniec stycznia przez radnych Rady Gminy Przasnysz. Po konsultacjach z sołtysami przygotowany został komplet dokumentów niezbędny do zgłoszenia kandydata.
17 lutego ekipa telewizyjna odwiedziła Przasnysz i wspólnie z wójtem Grażyną Wróblewską udała się na zwiedzanie gminy Przasnysz. Wycieczka rozpoczęła się od szkoły w Krępie z nowoczesną pracownią komputerową i szkoły w Lesznie. Pani wójt zaprezentowała nowy samochód OSP w Lesznie, który posłużył jako środek transportu w czasie prezentacji gminy. W Bogatem swój repertuar i opowieści o ubiegłorocznych sukcesach przedstawiła orkiestra strażacka OSP. Zwiedzano hydrofornię w Helenowie, dzięki której dokończono w ubiegłym roku wodociągowanie gminy. W programie prezentacji znalazły się również inwestycje drogowe gminy. Wycieczka zakończyła się w gospodarstwie wójt Grażyny Wróblewskiej.

Jak głosować na panią wójt

Chcąc zagłosować na Grażynę Wróblewską powinniśmy zadzwonić pod numer 0-700 852 08 (minuta połączenia kosztuje 1 zł 42 gr z VAT) lub wysłać SMS-a pod numer 7198 o treści: 8 (koszt 1 zł 22 gr z VAT).

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki