Kandydaci wyszkowskiej Platformy: Mróz do Senatu, Pakieła - do Sejmu

Magda Mrozek
Udostępnij:
Przedstawiciele świata polityki, samorządu oraz lokalnego biznesu, w sumie kilkadziesiąt osób, wzięli udział w inauguracji kampanii wyborczej kandydatów Platformy Obywatelskiej do parlamentu.

Adam Mróz, Aneta Pakieła z Wyszkowa i Mariusz Popielarz z Ostrołęki przekonywali do głosowania na siebie 12 sierpnia w scenerii "Gościńca pod Jesionem".

Z okręgu siedlecko-ostrołęckiego wystartuje jeszcze jeden kandydat, Mariusz Popielarz z Ostrołęki. Wszyscy troje kandydaci zaprezentowali się 12 sierpnia przed licznie zgromadzonymi gośćmi platformianej inauguracji. Wśród nich byli samorządowcy: radni, burmistrz, sołtysi; dyrektorzy miejskich szkół i innych jednostek organizacyjnych; przedstawiciele lokalnego biznesu.
Wyszkowscy kandydaci mówili o swoich dotychczasowych dokonaniach zawodowych i ambicjach na przyszłość.

- Ja mam ambicje - zapewniał Adam Mróz, który kandyduje do Senatu m.in. dlatego, że chce przenieść dobre wzorce współpracy i współdziałania z mieszkańcami - wyborcami do "wielkiej polityki".
- Pragnę zostać senatorem, ponieważ znam problemy i potrzeby naszego regionu, o które zmierzam walczyć i każdą z obietnic złożonych podczas kampanii zrealizować. Inaczej jak miałbym wam spojrzeć w oczy? - przekonywał.
Aneta Pakieła przyjęła propozycję kandydowania do Sejmu jako wyraz uznania i zaufania.
- 6 lat temu zaangażowała się z mężem politycznie, ale dwa grzybki w barszcz to za dużo. teraz mąż odpoczywa a ja się aktywizuję - mówiła. - Mam nadzieję, że sympatia do mnie, zaufanie, znajomość mojej pracy i rodziny przełoży się na wynik całej listy PO.

Kandyduje, bo chce zaoferować swoje doświadczenie w rozwiązywaniu problemów polskiej oświaty oraz rodzin i dzieci z zaburzeniami rozwoju, bo to bliskie jej dziedziny.
- Mamy pomysł na to, jak te wybory wygrać, ale potrzebujemy waszej pomocy, także finansowej - nie krył Adam Mróz. Przedstawił przy okazji swoich najbliższych współpracowników: Marka Siekierskiego, który został szefem sztabu wyborczego PO w Wyszkowie oraz Mariusza Kowalskiego - pełnomocnika finansowego.
W spotkaniu uczestniczył m.in. burmistrz Grzegorz Nowosielski, który - wraz ze Wspólnotą Samorządową - jako pierwszy udzielił poparcia Adamowi Mrozowi w wyborach.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

w
warston
Litości, biedny ten Wyszków, jak wystawia takie niedorajdy do parlamentu.
Przejdź na stronę główną Tygodnik Ostrołęcki
Dodaj ogłoszenie